04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розробки та реалізації технічних заходів.

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проектами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України.

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України.

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Січень
Січень
Січень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
 • 14:00 -16:30
  15.02.2018

  15 лютого 2018 року на базі Харківського міського занятості відбудеться інформаційно-навчальний семінар на тему «Центр РЕЧВ – перспективи працевлаштування та співпраці». Семінар відбудеться в рамках реалізації в Харківській області Міжнародного проекту технічної допомоги «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні».

  Під час семінару будуть обговорені наступні питання:

  1. Презентація Проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) з впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва.
  2. Сучасні підходи до ресурсоефективності та основи методики ЮНІДО.
  3. Кращі практики з впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій на підприємствах Харківської та інших областей України.
  4. Центр ресурсоефективного та чистого виробництва: принципи і перспективи працевлаштування та співпраці.

  Семінар відбудеться в приміщенні Харківського міського центру зайнятості за адресою вул. Шевченка, 137-А. Початок о 14.00. Реєстрація обов’язкова за телефоном +38(044)227-83-78.

  Вхід вільний.

16
17
18
19
20
 • 14:00 -17:00
  20.02.2018

  Ключова інформація для слухачів

  • Фотовольтаїка, сонячні фотоелектричні панелі
   • Частка фотовольтаїки на енергоринку, цілі ЄС щодо розвитку фотовольтаїки (звіт про створення, розвиток та впровадження фотоелектричних систем)
  • Вбудовані фотопанелі (фотопанелі, які монтуються на/в будівлях)
   • інтегрування, дизайн, конструкція, кейси
  • Фотовольтаїка в архітектурі
   • від розробки до виробництва та виконання проектів
  • Планування, дизайн та моделювання
   • орієнтування, затінення, інтегрування, ефективність, виробіток електроенергії, енергоспоживання для власних потреб
  • Витрати та переваги
   • Основні елементи, аналіз витрат, термін окупності (енергія/витрати), витрати на повний життєвий цикл

  Групова робота (лектор+аудиторія)

  Приклад калькуляції для гіпотетичного (уявного) проекту

  • Моделювання виробітку електроенергії
  • інтегровані в будівлю та автономні фотопанелі
  • відслідковування та її відсутність
  • розташування в Києві та Люцерні (Швейцарія)
  • інтернет-інструменти та програмні додатки (обов’язковий доступ до інтернету)
  • Оцінка витрат
  • коефіцієнт витрат
  • коефіцієнт прибутку
  • приклад калькуляції
  • Емпіричне правило для приблизних підрахунків

  Інформація про тренера

  Д-р Стівен Віткопф (Dr Stephen Wittkopf)  є архітектором та   професором Люцернського університету прикладних наук та мистецтв у Швейцарії (HSLU), де він очолює Центр сонячної енергії в Школі інженерії та архітектури.

  Він передбачає, що майбутня архітектура поєднає енергоефективні технології з естетичним дизайном.  Тому його місія полягає у розробці технологій та методів у сфері денного освітлення та побудові інтегрованої фотоелектрики з міжнародною та міждисциплінарною дослідницькою групою, яка вивчає регіональні та міжнародні ринки.

  Дослідницька діяльність д-ра Стівена Віткопфа включає в себе розробку енергоактивних офісних будівель, подання патентів, публікацій у провідних міжнародних реферативних журналах, членство в міжнародних наукових організаціях, міжнародні наукові нагороди та державні гранти.

21
 • 10:00 -17:30
  21.02.2018

  Тренінг «Ко-процесинг для цементних заводів» відбудеться 21 лютого з 10.00 до 17.30 у конференц-залі Асоціації виробників цементу України «Укрцемент».

  Загальна освітня мета тренінгу – сприяти покращенню практик поводження з відходами в Україні на основі знайомства і впровадження кращих світових практик. Учасникам тренінгу будуть представлені сучасні можливості з переробки промислових та побутових відходів в цементних печах. Після завершення навчання учасники зможуть застосувати різні інструменти імплементації та контролю над переробкою відходів.

  Тренінг складається з 5 тематичних модулів:

  1. Вступ: сучасні підходи та міжнародні правила переробки відходів (презентація, відео-презентація)
  2. Практики поводження з відходами в Україні (презентація, практичні завдання)
  3. Цементне виробництво в Україні (презентація, групова робота)
  4. Ко-процесинг (презентація, групова робота)
  5. Законодавство (презентація, групова робота)

  Тренінг проводить Дірк Хенгевосс (Dirk Hengevoss), міжнародний експерт з чистого виробництва, співробітник Університету прикладних наук Північно-Західної Швейцарії (FHNW).

22
23
24
25
26
27
28
Березень
Березень
Березень
Березень

Сергій Сиволобов,
заступник директора Групи компаній «ДІСЛА»
Наш завод новий, його збудували у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто запитували себе: чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну? Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість продукції.

Всеволод Яременко,
директор ДП «НДІ «Еластик»

Фахівцями Центру було проведено аналіз роботи нашого обладнання та знайдено, на мою думку, дуже цікаве та ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.

Дмитро Білий,
заступник директора ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»
Ми дуже раді співпраці з ЦРЕЧВ та в подальшому плануємо зреалізувати вартісніші проекти, одним із яких має бути встановлення ІТП із погодозалежним регулюванням. Ми бачимо результати і вони очевидні.

Петро Поліщук,
начальник технічного відділу «Вишнівського ливарно-ковальського заводу»
Експерти Центру визначили об’єми наших тепло- і енерговтрат і надали практичні рекомендації, на чому ми можемо заощадити. Завдяки впровадженим рекомендаціям ми досягли понад 25% економії електроенергії на виробництві.

Замовити послугу

Ваш контактний телефон

Ваш e-mail*

Послуга*

Коментар

Стати стажером

Ваш контактний телефон

Ваш e-mail*

Регіон проживання*

Прикріпити резюме *

Генеральні партнери

Партнери