04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Безкоштовна онлайн підтримка підприємств

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розробки та реалізації технічних заходів.

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проектами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України.

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України.

< 2018 >
Вересень
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Серпень
Серпень
Серпень
Серпень
Серпень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
 • 16:00 -18:00
  13.09.2018

  Про що вебінар?

  Енергоресурси дорожчають кожного року, і вашому підприємству все складніше витримувати конкуренцію, тримаючи ціни на продукцію на розумному рівні. Як обрати найкращу стратегію оптимізації енергоспоживання, на що звернути увагу першочергово?

  Цей вебінар буде вас корисним, якщо:

  1. Заміна обладнання на менш енергоємне або заміщення традиційних джерел енергії на альтернативні наразі не є оптимальною стратегією для вашого підприємства, з різних причин.
  2. Ви маєте досвід застосування різних підходів щодо скорочення енергоспоживання, але готові спробувати щось нове та більш ефективне.
  3. Ви хочете дізнатись, наскільки ваше підприємство відповідає стандартам енергоспоживання для галузі, чи воно є кращим або гіршим за підприємства-конкурентів.

   

  Для кого вебінар?

  Вебінар для інженерів та енергетиків підприємств, користувачів, виробників та постачальників обладнання

  Мета вебінару: поінформувати слухачів щодо доступних напрямів комплексного здешевлення експлуатації систем тепло- та холодозабезпечення промислових підприємств на основі принципів ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ)

   

  Програма вебінару

  1. Принципи РЕЧВ та їх застосування на підприємстві
  2. Норми теплоспоживання на опалення та холодозабезпечення
  3. Як розрахувати вартість тепла від різних джерел тепла
  4. Як розрахувати вартість холоду від різних джерел тепла та скидне тепло
  5. Застосування рекуперації тепла та холоду в системах вентиляції
  6. Налаштування та експлуатація котельного обладнання
  7. Розповсюдження теплоносія та балансування систем
  8. Налаштування та експлуатація холодильного обладнання

   

  Чим корисний досвід та підхід експертів Центру ресурсоефективного та чистого виробництва?

  Центр РЕЧВ понад 10 років займається розробкою та впровадженням ресурсо- та енергозберігаючих технічних рішень на основі проведення професійного комплексного технічного аудиту підприємств.

  Клієнтами Центру стали понад 110 вітчизняних підприємств металургійної, хімічної, харчової, легкої та інших галузей промисловості різних форм власності. Сумарний ефект від економії усіх видів ресурсів завдяки запропонованим технічним рішенням перевищує 15 млн. євро.

  В Україні Центр виконує проект ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва», який покликаний сприяти ефективнішому та раціональнішому використанню ресурсів у промисловості, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та зниженню навантаження на довкілля. Ключовим завданням Проекту вважається максимальне сприяння процесу адаптації та застосуванню методів, практик, технологій та концепції ресурсоефективного та більш чистого виробництва, тим самим забезпечуючи українську промисловість необхідними інструментами прискореного просування екологічно безпечної продукції на загальнонаціональний та регіональні ринки.

   

  Ведучі вебінару

  Євген Новаківський – технічний експерт, тренер Центру РЕЧВ, доцент кафедри атомних електричних станцій та інженерної теплофізики (КПІ ім. І.Сікорського)

  Має багаторічний досвід проведення технічних аудитів, розробки пропозицій щодо ресурсо- та енергозбереження для українських компаній та підприємств, серед яких Матвіївський АБЗ ДП “Запорізький облавтодор”;  Завод «СБК-Озера»; ПАТ “Запорізький хлібозавод № 5”; ПАТ «Укргазвидобування». Проводить тестовий аналіз для підприємств у регіонах; дослідження ефективності роботи обладнання на підприємствах; розрахунок теплових та матеріальних балансів підприємства на основі фактичних вимірювань, здійснення вимірювань на підприємствах та визначення конкретних рівнів споживання ресурсів.

  Автор тренінгів

  • Розробка програм для тренінгів за наступними темами:
  • Використання енергії сонця для систем гарячого теплозабезпечення
  • Використання низькопотенційних джерел енергії (теплових насосів)
  • Процеси тепло-та масопереносу
  • Питання захисту довкілля
  • Парові котли та їх використання
  • Теплоспоживання
  • Системи виробництва тепла
  • Виробництво та споживання стиснутого повітря
  • Виробництво холоду

   

  Елла Дмитроченкова

  технічний експерт, тренер Центру РЕЧВ, доцент кафедри теплогазопостачання та вентиляції КНУБА

  Викладає дисциплини:

  • Технологічні методи очищення промислових газових викидів
  • Вентиляція промислових будівель
  • Системи формування мікроклімату
  • Інженерні системі будівель і споруд

  Розробник проектів

  • система газопостачання на заводі будівельних материалов «Астор» (м. Бориспіль)
  • система газопостачання торгового «МЕТРО Кеш Енд Кері» (м. Маріуполь)
  • система газопостачання торгового центру «Епіцентр» (м. Макіївка)

  Участь у семінарі безкоштовна.
  Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/7t0hSnuUQ7ULrJ3m2

14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Експерти Центру визначили об’єми наших тепло- і енерговтрат і надали практичні рекомендації, на чому ми можемо заощадити. Завдяки впровадженим рекомендаціям ми досягли понад 25% економії електроенергії на виробництві.
polishuk
Петро Поліщук
начальник технічного відділу "ВЛКЗ"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Центр РЕЧВ допоміг нам оптимізувати застарілу систему опалення. У подальшому плануємо зреалізувати вартісніші проєкти, одним із яких буде встановлення ІТП із погодозалежним регулюванням. Ми бачимо очевидні покращення.
bilyk
Дмитро Білий
заступник директора ДВНЗ "КЕМК"

Генеральні партнери

Партнери