04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розробки та реалізації технічних заходів.

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проектами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України.

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України.

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Квітень
Квітень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
 • 10:00 -12:00
  15.05.2019

  Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі для вищих навчальних закладів (ВНЗ) на тему «Імплементація курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) у навчальні програми ВНЗ: переваги та можливості».

  Семінар організовує Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні» за підтримки Національного лісотехнічного університету України (м. Львів).

  Мета семінару – презентувати можливості розвитку ВНЗ в рамках впровадження предмету РЕЧВ, продемонструвати приклади впровадження РЕЧВ курсу в українських вишах, обговорити питання впровадження предмету РЕЧВ у навчальні програми ВНЗ. 

  Програма семінару охоплює такі питання:

  • Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва Центром РЕЧВ.
  • Основні принципи впровадження РЕЧВ.
  • Методи обстеження підприємств.
  • Зв’язок концепції РЕЧВ із загально-навчальними і технічними науками.
  • Характеристика предмету РЕЧВ в навчальному процесі.
  • Можливості розвитку ВНЗ в рамках впровадження предмету РЕЧВ у навчальний процес.
  • Приклади впровадження предмету РЕЧВ в українських ВНЗ.
  • Приклад впровадження РЕЧВ курсу в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
  • Приклад впровадження РЕЧВ курсу в Національному лісотехнічному університеті України.

   

  Семінар відбудеться: 15 травня 2019 р.
  Початок: 10:00 – 12:10. Реєстрація 9:30 – 10:00
  Місце проведення: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103 (Адміністративний корпус Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України), каб. 27)

  Участь у семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація – обов’язкова.

  Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за тел. +380 (067) 370-78-56, +38 (044) 227-83-78 або
  електронною поштою v.popovych@recpc.org, info@recpc.org (к
  онтактна особа – Володимир Попович,
  координатор у Західному регіоні Центру РЕЧВ).

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Червень
Червень

Сергій Сиволобов,
заступник директора Групи компаній «ДІСЛА»
Наш завод новий, його збудували у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто запитували себе: чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну? Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість продукції.

Всеволод Яременко,
директор ДП «НДІ «Еластик»

Фахівцями Центру було проведено аналіз роботи нашого обладнання та знайдено, на мою думку, дуже цікаве та ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.

Дмитро Білий,
заступник директора ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»
Ми дуже раді співпраці з ЦРЕЧВ та в подальшому плануємо зреалізувати вартісніші проекти, одним із яких має бути встановлення ІТП із погодозалежним регулюванням. Ми бачимо результати і вони очевидні.

Петро Поліщук,
начальник технічного відділу «Вишнівського ливарно-ковальського заводу»
Експерти Центру визначили об’єми наших тепло- і енерговтрат і надали практичні рекомендації, на чому ми можемо заощадити. Завдяки впровадженим рекомендаціям ми досягли понад 25% економії електроенергії на виробництві.

Замовити послугу

Ваш контактний телефон

Ваш e-mail*

Послуга*

Коментар

Стати стажером

Ваш контактний телефон

Ваш e-mail*

Регіон проживання*

Прикріпити резюме *

Генеральні партнери

Партнери