04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Безкоштовна онлайн-підтримка підприємств

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розроблення та реалізації технічних заходів

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проєктами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Листопад
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
 • 10:00 -14:00
  16.12.2020

  16 грудня 2020 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр) організовує національну конференцію
  “ЕКОМОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ВІД РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ ДО ЦИРКУЛЯРНОЇ ЕКОНОМІКИ”.

                Дата та час: 16 грудня 2020 р. (10:00-14:00)
                Формат заходу: онлайн-конференція
                Мова: українська та англійська (забезпечується синхронний переклад)

   Увага! 

  Для приєднання до онлайн-конференції в програмі Zoom, яка відбудеться вже завтра, 16 грудня, використовуйте наступне посилання:
  https://unido.zoom.us/j/99374908862?pwd=ZUJFeWVwUkRxQ1RlSWgvSk94cXBYdz09 

  Пароль: 015999

  Для тих, хто немає можливості приєднатися до Zoom, пропонуємо дивитися пряму трансляцію події в Ютуб 16 грудня тут

  Чекаємо на Вас!

  Це буде визначна подія для всіх її учасників, оскільки для Центру це буде звітна конференція, покликана ознайомити зі здобутками, перевагами, успіхами та викликами проєкту Організації Об’єднаних Націй з просмислового розвитку UNIDO “Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в України”, який виконувався в Україні 8 років. 

  Запрошуємо всіх наших бізнес-партнерів, міжнародні організації, фінансові установи, наукові кола, представників освітніх фондів та промислових підприємств, з якими ми співпрацювали впродовж цього періоду, та всіх, кого зацікавив захід, долучитися до знаменної події в житті нашого Центру. 

  На конференції будуть висвітлені питання ресурсоефективності та циркулярної економіки і визначення їхньої ролі у формуванні екологічної та економічної політики держави.

  Концепція ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) передбачає постійне застосування превентивних екологічних стратегій до процесів, продуктів та послуг з метою підвищення ефективності використання ресурсів та зменшення ризиків для людей та довкілля. Модель циркулярної економіки базується на принципах зменшення кількості сировини і ресурсів у виготовленні продукції, а також розглядає їхнє повторне використання. Ресурсоефективність та циркулярна економіка дозволяють компаніям прискорити перехід до інклюзивної “зеленої” економіки і досягти Цілей Сталого Розвитку, що має важливе значення для відновлення та розвитку економіки.

  Для суспільства переваги РЕЧВ та циркулярної економіки очевидні:

          – Економічні (підвищення продуктивності ресурсів);
          – Екологічні (зменшення негативного впливу на довкілля);
          – Соціальні  (покращення добробуту населення).

  Про це та багато іншого Ви дізнаєтеся, долучившись до нашої конференції 16 грудня 2020 року.

  З Програмою конференції можна ознайомитися тут.

  Реєстрація обов’язкова за посиланням.

   

  * Онлайн-конференція організовується в рамках:
  – проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку “Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в України” за підтримки Швейцарії та Австрії;
  – 
  програми “Європейський Союз для довкілля” (EU4Environment), що фінансується ЄС та реалізується в шести країнах Східного партнерства консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію
  ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.

   

17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Січень
Січень
Січень
Стару систему опалення в нашому закладі було модернізовано тільки завдяки енергоадиту, виконаного експертами Центру РЕЧВ. Змонтований ІТП із погодозалежним регулюванням вирішив проблему. Рахунки на опалення приміщень коледжу зменшилися вдвічі.
Larysa_1
Лариса Сподинська
директорка ДВНЗ "КЕМФК"
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Сьогодні модно не тільки шити і носити модне пальто, щоб бути в тренді, але й модно бути енергоефективним і не шкодити довкіллю своєю діяльністю. Тепер ми віддаємо перевагу тим тканинам, які легко утилізуються після використання, а обрізки продаємо для пошиття лялькового одягу.
kalamuniak-2-2
Мирослава Каламуняк
директорка ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"

Генеральні партнери

Партнери