04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Онлайн-підтримка підприємств 

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує “зелену” модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва. Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля завдяки розробленню та реалізації технічних заходів

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проєктами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Березень
Березень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  • 14:00 -16:00
    24.04.2020

    Ви студент або працюєте у деревообробній чи дотичних галузях?

    Тоді запрошуємо долучитися до онлайн-тренінгу.

    Ви дізнаєтеся:
    – Що таке ресурсоефективне та чисте виробництво?
    – Як підприємства різних галузей лісового сектору взаємодіють між собою для підвищення ресурсоефективності?
    – Як та які заходи з ресурсоефективності можна впровадити на виробництві?
    – Успішні приклади підвищення ресурсоефективності на українських та іноземних підприємствах лісового сектору;
    – Про міжнародні проєкти в Україні, що впроваджуються для підвищення ресурсоефективності на промислових підприємствах.

    Вебінар буде корисний для представників лісогосподарської, меблевої, деревообробробної, плитної, целюлозно-паперової, дерев’яно-будівельної та біоенергетичної галузей.

    Програма вебінару тут

    Спікер заходу – Володимир Попович, регіональний координатор Центру РЕЧВ, координатор проєктів UNIDO та EU4Environment у Західній Україні з ресурсозбереження та зеленої модернізації промисловості.

    Участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації. Вам на пошту прийде посилання на трансляцію на YouTube-каналі Центру.

    Реєструйтесь за посиланням

    Вебінар організовано в рамках проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку, за підтримки Швейцарської Конфедерації та Австрії.

25
26
27
28
29
  • 11:00 -12:30
    29.04.2020

    Запрошуємо долучитися до вебінару, який покроково представить основні етапи впровадження системи раціонального управління хімічними речовинами (РУХР), яка дозволить підприємству значно знизити екологічні платежі, ризики для працівників, підвищити економічну ефективність і суттєво зміцнити своє становище на ринку.

    Ви дізнаєтеся:
    – Що таке раціональне управління хімічними речовинами і чим воно відрізняється від традиційного безпечного поводження з хімічними речовинами?
    – Що таке “гарячі точки” в управлінні хімічними речовинами і як їх знайти?
    – Чому клієнти купують Вашу продукцію і як це пов’язане з тим, що виробляє і пропонує на ринку Ваше підприємство?
    – Області інноваційних рішень для вдосконалення управління хімічними речовинами;
    – Суть концепції хімічного лізингу.

    Вебінар призначений для працівників підприємств хімічної галузі, а також для інших підприємств, які використовують хімічні речовини у виробничих процесах: миття, змащування, травлення, фосфатування, знежирення, фарбування тощо.
    Також вебінар буде цікавим для студентів-хіміків, які бажають дізнатися про сучасний підхід до управління хімічними речовинами на підприємстві

    Спікер вебінару – Олександр Хохотва, к.т.н., експерт Центру РЕЧВ з хімічного менеджменту.

    Програма вебінару тут

    Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Ви отримаєте посилання на трансляцію з YouTube-каналу Центру.

    Реєструйтеся за посиланням

    Вебінар організовано в рамках проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку, за підтримки Швейцарської Конфедерації та Австрії.

     

30
Травень
Травень
Травень
Стару систему опалення в нашому закладі було модернізовано тільки завдяки енергоадиту, виконаного експертами Центру РЕЧВ. Змонтований ІТП із погодозалежним регулюванням вирішив проблему. Рахунки на опалення приміщень коледжу зменшилися вдвічі.
Larysa_1
Лариса Сподинська
директорка ДВНЗ "КЕМФК"
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Сьогодні модно не тільки шити і носити модне пальто, щоб бути в тренді, але й модно бути енергоефективним і не шкодити довкіллю своєю діяльністю. Тепер ми віддаємо перевагу тим тканинам, які легко утилізуються після використання, а обрізки продаємо для пошиття лялькового одягу.
kalamuniak-2-2
Мирослава Каламуняк
директорка ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"

Наші партнери