04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Безкоштовна онлайн-підтримка підприємств

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розроблення та реалізації технічних заходів

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проєктами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Липень
Липень
Липень
Липень
Липень
1
2
3
4
5
6
7
 • 11:00 -13:00
  07.08.2020

  Запрошуємо представників підприємств, асоціацій та всіх, кого може зацікавити онлайн захід на тему «Вплив COVID-19 на українські виробничі підприємства та допомога у відновленні нормальної роботи».

  Подія відбудеться у режимі онлайн 07 серпня 2020 р. з 11:00-13:00.

  Формат: презентація, дискусія.

  Під час заходу Ви дізнаєтеся про:
  – результати опитування про вплив COVID-19 на промислові підприємства та з чим зіткнулися підприємства у період карантину;
  – приклади вітчизняних підприємств, які успішно адаптувалися до нових умов;
  – підтримку підприємствам, яку може надати держава та міжнародні організації.

  Програму можна завантажити тут.

  Участь безкоштовна.
  Попередня реєстрації обов’язкова.
  Безпосередньо в день проведення заходу Ви отримаєте посилання на трансляцію з YouTube-каналу Центру.

  Реєструйтеся за посиланням

  Онлайн захід організовано в рамках проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку «Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в України» за підтримки Швейцарії та Австрії.

   

   

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Вересень
Вересень
Вересень
Вересень
Вересень
Вересень
Стару систему опалення в нашому закладі було модернізовано тільки завдяки енергоадиту, виконаного експертами Центру РЕЧВ. Змонтований ІТП із погодозалежним регулюванням вирішив проблему. Рахунки на опалення приміщень коледжу зменшилися вдвічі.
Larysa_1
Лариса Сподинська
директорка ДВНЗ "КЕМФК"
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Для нас є важливим розвиток компанії у напрямку ресурсоефективного та чистого виробництва. Тому співпраця з Центром РЕЧВ є ще одним кроком для здійснення наших стратегічних цілей. Вдячні експертам Центру РЕЧВ за їхній професіоналізм та виконану роботу.
Ласкава Юлія (СМНВО-Інжиніринг)
Юлія Ласкава
провідна енергоменеджерка АТ "СМНВО-Інжиніринг"

Генеральні партнери

Партнери