04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Безкоштовна онлайн підтримка підприємств

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розробки та реалізації технічних заходів.

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проектами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України.

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України.

< 2020 >
Вересень
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Серпень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
 • 14:00 -18:00
  24.09.2020

   

   

   

  Для участі в семінарі запрошуємо представників взуттєвого та текстильного виробництва.

  Дата та час поведення:
  24 вересня 2020 р. з 14:00-18:00 (реєстрація о 13:30)
  25 вересня 2020 р. з 10:00-14:00 (реєстрація о 09:30)

  Формат: онлайн (програма ZOOM), переклад українською та англійською мовами.

  Спікер семінару: Йоханнес Фреснер (Dr. Johannes Fresner) – міжнародний консультант UNIDO.

  Онлайн-семінар покликаний підтримати переробку відходів у легкій промисловості та поінформувати про способи рециклінгу, використання ресурсного потенціалу в процесах перероблення відходів текстильного і взуттєвого виробництва, а також підготувати експертів, готових до роботи з підприємствами.

  Під час семінару спікер розкаже про:
    – Європейську законодавчу базу, ініціативи щодо перероблення відходів, стратегії циркулярної економіки на рівні підприємства;
    – Основи перероблення відходів (аналіз утворення відходів, сортування, загальні можливості перероблення);
    – Аналіз матеріалів, що використовуються при виробництві взуття та одягу, варіанти перероблення, доцільність;
    – Бізнес-моделі рециклінгу.

  Програма семінару за посиланням 

  Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена
  Реєстрація обов’язкова за посиланням

   

  * Семінар організовано в рамках програми “Європейський Союз для довкілля (EU4Environment)”, що фінансується ЄС та реалізується в шести країнах Східного партнерства консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.

   

25
26
27
28
29
30
Жовтень
Жовтень
Жовтень
Жовтень
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Експерти Центру визначили об’єми наших тепло- і енерговтрат і надали практичні рекомендації, на чому ми можемо заощадити. Завдяки впровадженим рекомендаціям ми досягли понад 25% економії електроенергії на виробництві.
polishuk
Петро Поліщук
начальник технічного відділу "ВЛКЗ"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Центр РЕЧВ допоміг нам оптимізувати застарілу систему опалення. У подальшому плануємо зреалізувати вартісніші проєкти, одним із яких буде встановлення ІТП із погодозалежним регулюванням. Ми бачимо очевидні покращення.
bilyk
Дмитро Білий
заступник директора ДВНЗ "КЕМК"

Генеральні партнери

Партнери