04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Онлайн-підтримка підприємств 

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує “зелену” модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва. Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля завдяки розробленню та реалізації технічних заходів

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проєктами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України

< 2020 >
Вересень
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Серпень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  • 14:00 -18:00
    24.09.2020

     

     

     

    Для участі в семінарі запрошуємо представників взуттєвого та текстильного виробництва.

    Дата та час поведення:
    24 вересня 2020 р. з 14:00-18:00 (реєстрація о 13:30)
    25 вересня 2020 р. з 10:00-14:00 (реєстрація о 09:30)

    Формат: онлайн (програма ZOOM), переклад українською та англійською мовами.

    Спікер семінару: Йоханнес Фреснер (Dr. Johannes Fresner) – міжнародний консультант UNIDO.

    Онлайн-семінар покликаний підтримати переробку відходів у легкій промисловості та поінформувати про способи рециклінгу, використання ресурсного потенціалу в процесах перероблення відходів текстильного і взуттєвого виробництва, а також підготувати експертів, готових до роботи з підприємствами.

    Під час семінару спікер розкаже про:
      – Європейську законодавчу базу, ініціативи щодо перероблення відходів, стратегії циркулярної економіки на рівні підприємства;
      – Основи перероблення відходів (аналіз утворення відходів, сортування, загальні можливості перероблення);
      – Аналіз матеріалів, що використовуються при виробництві взуття та одягу, варіанти перероблення, доцільність;
      – Бізнес-моделі рециклінгу.

    Програма семінару за посиланням 

    Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена
    Реєстрація обов’язкова за посиланням

     

    * Семінар організовано в рамках програми “Європейський Союз для довкілля (EU4Environment)”, що фінансується ЄС та реалізується в шести країнах Східного партнерства консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.

     

25
26
27
28
29
30
Жовтень
Жовтень
Жовтень
Жовтень
Стару систему опалення в нашому закладі було модернізовано тільки завдяки енергоадиту, виконаного експертами Центру РЕЧВ. Змонтований ІТП із погодозалежним регулюванням вирішив проблему. Рахунки на опалення приміщень коледжу зменшилися вдвічі.
Larysa_1
Лариса Сподинська
директорка ДВНЗ "КЕМФК"
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Сьогодні модно не тільки шити і носити модне пальто, щоб бути в тренді, але й модно бути енергоефективним і не шкодити довкіллю своєю діяльністю. Тепер ми віддаємо перевагу тим тканинам, які легко утилізуються після використання, а обрізки продаємо для пошиття лялькового одягу.
kalamuniak-2-2
Мирослава Каламуняк
директорка ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"

Наші партнери