04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Безкоштовна онлайн-підтримка підприємств

Ваш контактний телефон*

Ваш e-mail*

Оберіть консультацію за напрямком*

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва підтримує зелену модернізацію української економіки шляхом впровадження на підприємствах концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). Вона передбачає підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля шляхом розроблення та реалізації технічних заходів

Для виконання своїх задач та поставленої мети Центр співпрацює з міжнародними проєктами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми інституціями та органами державної влади у всіх регіонах України

Бачення

Для нас впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва – це не просто робота, а свідомий щоденний внесок у розвиток промисловості України

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Листопад
Листопад
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
 • 10:50 -14:30
  15.12.2021

  15 грудня 2021 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва організовує національну конференцію “ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ” в рамках компоненту “Циркулярна економіка та нові можливості зростання” фінансованої ЄС програми “EU4Environment” в Україні.

  Дата та час:             15 грудня 2021 р.
  Час:                          10:50-14:30

  Формат заходу:      онлайн на платформі Zoom
  Робочі мови:           українська та англійська (забезпечується синхронний переклад)

  Програма   тут.

  Мета конференції:
      – представити заходи у напрямку сталого розвитку: концепція циркулярної економіки,
        ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ), сталі публічні закупівлі;
       – обговорити поточний прогрес щодо переходу до “зеленої” економіки;
       – підвищити обізнаність про можливості та переваги принципів РЕЧВ і циркулярної економіки
        на національному та регіональному рівнях серед представників підприємств, уряду та громадськості;
       – продемонструвати переваги та нові можливості у поводженні з відходами;
       – ознайомити з навчальним курсом “Ощадливе виробництво”;
       – презентувати принципи та підходи циркулярної економіки для представників підприємств
        у контексті міжнародної програми “EU4Environment”, яка впроваджується в Україні.

  Учасники
  Конференція відкрита для всіх, хто цікавиться питаннями “зеленої” економіки, циркулярної економіки, ресурсоефективного та чистого виробництва і захисту довкілля.
  На захід запрошуються представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства економіки України, Представництва Європейського Союзу, ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) та Sweco (Швеція), національні координатори програми “EU4Environment”, а також представники міжнародних та національних організацій, промислових підприємств, місцевих органів влади, асоціацій, фінансових установ, наукових кіл, неурядових організацій та інші зацікавлені сторони.

  Для участі у Національній конференції просимо зацікавлених учасників попередньо зареєструватися, заповнивши реєстраційну форму.

  Більше про програму “EU4Environment” тут.

  *Онлайн-конференція відбудеться в рамках програми “EU4Environment”, яка фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Січень
Січень
Стару систему опалення в нашому закладі було модернізовано тільки завдяки енергоадиту, виконаного експертами Центру РЕЧВ. Змонтований ІТП із погодозалежним регулюванням вирішив проблему. Рахунки на опалення приміщень коледжу зменшилися вдвічі.
Larysa_1
Лариса Сподинська
директорка ДВНЗ "КЕМФК"
Наш завод збудувано у 2012 році. Ми думали, що знаходимося у вигідному становищі, але часто дивувалися чому продукція китайського виробництва дешевша за нашу, вітчизняну. Пропозиція експертів Центру дала змогу знизити собівартість нашої продукції.
sivolobov
Сергій Сиволобов
заступник директора Групи компаній "ДІСЛА"
Фахівці Центру проаналізували роботу нашого обладнання та відшукали, на мою думку, дуже ефективне технічне рішення, яке дозволить нам досягти значних покращень у роботі лінії безперервної вулканізації гумово-технічних виробів.
jaremenko
Всеволод Яременко
директор ДП "НДІ "Еластик"
Сьогодні модно не тільки шити і носити модне пальто, щоб бути в тренді, але й модно бути енергоефективним і не шкодити довкіллю своєю діяльністю. Тепер ми віддаємо перевагу тим тканинам, які легко утилізуються після використання, а обрізки продаємо для пошиття лялькового одягу.
kalamuniak-2-2
Мирослава Каламуняк
директорка ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"

Наші партнери