04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Матеріал адаптовано українською мовою для безкоштовного перегляду, завантаження та використання. За основу взято англомовну брошуру від ВООЗ. Інформація допоможе підприємствам зробити антисептик (санітайзер) та убезпечити своїх працівників та їхні родини від КОВІД-19.

Адаптивна українська версія методичних рекомендацій (розроблених ЮНІДО англійською мовою) для представників малого та середнього бізнесу. Вона допоможе у безпрецедентній ситуації полегшити процес відновлення бізнесу та повернення до звичного режиму роботи. Оновлено востаннє 01.06.2020.

Перший випуск дайджесту за травень 2020 року містить добірку цікавих прикладів про адаптацію людей та національних підприємств до умов карантину в Україні, результати опитування виробничих підприємств, а також практичні поради щодо модернізаціїї систем освітлення та багато іншого. 

Центр РЕЧВ у період карантину виконав опитування українських виробничих підприємств, щоб дізнатися про труднощі та виклики, спричинені пандемією, та вияснити, яку допомогу вони потребують, щоб знову повернутися до звичного режиму роботи. Опрацьовані матеріали опитування лягли в основу звіту, який містить багато корисної інформації і буде цікавим для всіх підприємств національної промисловості.

News Categories

  • Немає категорій