04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕСУРСОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА» В РАМКАХ «УКРАЇНСЬКИХ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ДНІВ»

View Calendar

КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕСУРСОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА» В РАМКАХ «УКРАЇНСЬКИХ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ДНІВ»

3-4 грудня 2019 р. у Києві пройдуть «Українські індустріальні дні». 

Ця подія об’єднує проведення II Форуму індустріальних парків України «Синергія співробітництва бізнесу та влади» (3 грудня) та III Конференцію «Нова індустріалізація» (4 грудня).

Мета заходу – синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Одним із співорганізатором є Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Запрошуємо Вас 4 грудня 2019 року з 15:30-17:30 стати учасником конференції «Ресурсоефективність та циркулярна економіка», яка відбудеться в рамках «Нової індустріалізації».

Конференція «Ресурсоефективність та циркулярна економіка» відбудеться у рамках проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) за підтримки Швейцарського бюро співробітництва. Обговорюватимуться питання державного регулювання у промисловому секторі, сучасні підходи щодо ресурсо- та енергозбереження в промисловості на прикладі успішних проєктів з впровадження ресурсоефективних рішень на підприємствах України та інших країн світу, напрями фінансово-інвестиційної та технологічної підтримки заходів з підвищення ресурсоефективності підприємств, підходи до раціонального поводження з хімічними речовинами та відходами у промисловості.

До участі в конференції запрошено представників Швейцарського бюро співробітництва в Україні, міжнародних і національних експертів з ресурсоефективності, представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, фінансових установ, керівників та фахівців підприємств.

Програма конференції тут

Реєстрація за посиланням https://ukrid.ticketforevent.com/

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Детальна інформація про подію «Українські індустріальні дні» на сайті ТПП