04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсів вистачить всім!

Історія

29 січня 2013 року в НТУУ “КПІ” відбулася офіційна інавгурація Проекту, а в червні 2013 року Центр отримав юридичний статус НУО з метою сприяти процесу надання послуг підприємствам, органам місцевого самоврядування та уряду України.

Засновниками Центру та трьома головними національними Партнерами проекту виступили: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” (http://www.kpi.ua/), Науковий парк “Київська політехніка” (http: //www.spark .kpi.ua /) та Українська ліга промисловців та підприємців (http://www.uspp.org.ua/).

Швейцарський консорціум, очолюваний Університетом прикладних наук Північно-Західної Швейцарії (FHNW), було обрано в якості Швейцарського довідкового центру для надання технічної підтримки Центру в Україні. У травні 2015 року було призначено нового швейцарського головного технічного радника (CTA) аби підтримувати команду Центру у технічних і стратегічних питаннях.

Офіс Центру знаходиться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”. Професійна група фахівців з науковим досвідом у різних галузях промисловості складають основний штат працівників Центру. У своїй діяльності Центр керується застосуванням галузевих та фахових підходів, які допомагають зосередитися на пріоритетних галузях національної промисловості, зорема: хімічній, агропромисловій, металургійній та металообробній галузях. Цільовими регіонами, передбаченими в оригінальних проектних документах, були Вінницький, Запорізький, Київський, Львівський, Луганський, Херсонський регіони та АР Крим. Через зміну в політичній ситуації країни було прийнято рішення замінити Луганськ та АР Крим на Харків та Одесу відповідно.

30 вересня 2016 року «Центр Ресурсоефектвиного та Чистого Виробництва» отримав юридичний статус ТОВ. Відповідно до резолюції Керівного комітету (двох засідань, що відбулися 9 лютого та 12 травня 2016 р.) статус юридичної особи, що зареєстровано в органах державної реєстрації, дозволяє ТОВ «ЦРЕЧВ» розробляти РЕЧВ-пропозиції для компаній та підприємств за справедливою ринковою ціною.

У 2017 році Центр був сертифікований відповідно до ISO 9001: 2015.