04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

 

Консультування та супровід щодо впровадження методики РЕЧВ

Ресурсоефективне та чисте виробництво – це комплексна, послідовна, превентивна екологічна стратегія, яка застосовується у виробничих процесах з метою підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та зменшення навантаження на довкілля.

Методика РЕЧВ розроблена фахівцями Програми Організації Об’єднаних Націй з навколишнього середовища (UNEP) та Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO). Вона є надійним інструментом для досягнення високого рівня конкурентоздатності промислових підприємств шляхом збільшення ефективності споживання ресурсів.

Консультування відбувається у вигляді тренінгів для персоналу підприємства і триває від кількох місяців до півроку. Програма тренінгів складається згідно потреб підприємства з урахуванням галузі виробництва та його умов. Невід’ємною складовою програми є надання інформації про найкращі доступні технології у відповідній галузі.

Отримавши цю послугу, працівники набувають знань та вмінь, які є достатніми для подальшого самостійного застосування методів і підходів РЕЧВ на підприємстві.

News Categories

  • Немає категорій