КОНСУЛЬТУЄМО ПІДПРИЄМСТВА ВІДДАЛЕНО!

Враховуючи запровадження карантинних заходів в Україні, ми створили послугу віддаленої підтримки підприємств з технічних питань.

Отримати консультацію можна за такими напрямками:
   – ресурсоефективність;
   – водопостачання та водоспоживання;
   – процеси нагрівання та охолодження;
   – електроспоживання;
   – стиснуте повітря;
   – освітлення;
   – системи опалення будівель та споруд;
   – вентиляція;
   – кондиціонування;
   – шкідливі викиди;
   – системи очищення;
Posted in Новини -->

ЯК ВЛАСНОРУЧ ЗРОБИТИ АНТИСЕПТИК ДЛЯ РУК: РЕЦЕПТ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

В умовах карантину в Україні, спричиненого поширенням COVID-19, ми продовжуємо працювати (але віддалено) і насамперед радимо всім скористатися інформаційним матеріалом від ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (ВООЗ).

Ми розробили цей матеріал на базі англомовної брошури для безкоштовного перегляду, завантаження та використання. Він допоможе підприємствам зробити антисептик (санітайзер) та убезпечити своїх працівників та їхні родини від страшної недуги. Read More

Результати Центру за 2019 рік на засіданні Керівного комітету

26 лютого 2020 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося шосте засідання Керівного комітету проєкту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». Воно було заключним у рамках згаданого проєкту, тому особлива увага була приділена досягнутим результатам Центру за 2019 рік з боку його донорів (Швейцарська Конфедерація), керівництва ЮНІДО та засновників, серед яких є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Read More

Третя зустріч учасників РЕЧВ-Клубу Хмельницької області в рамках програми EU4Environment

13 лютого 2020 року відбулася третя зустріч учасників РЕЧВ-Клубу Хмельницької області в рамках фінансованої ЄС програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment).

На зустрічі було презентовано глобальну проблематику та ризики для розвитку бізнесу, можливості вирішення проблем підприємств за допомогою РЕЧВ, переваги концепції, головні причини неефективного споживання сировини та використання відходів, а також типові заходи з підвищення ресурсоефективності та мінімізації утворення відходів для промислових підприємств-учасників РЕЧВ-Клубу, представників таких галузей як: поліграфічна, текстильна, харчова, металообробна та біоенергетична. Read More

Раціональне управління хімічними речовинами та хімічний лізинг

06 лютого 2020 р. у залі засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся інформаційний семінар «Раціональне управління хімічними речовинами та хімічний лізинг». Слухачами стали представники підприємств та університетів.

На семінарі було анонсовано новий напрямок діяльності Центру, а саме раціональне управління хімічними речовинами (РУХР). Про це розповів директор Центру Андрій Ворфоломеєв.  Детальніше про РУХР-концепцію, її широке використання у всьому світі, принципи та засади розповів один із експертів команди хімічного менеджменту Центру Олександр Хохотва. Read More

Напрацювання Консультативної ради 2020

Консультативна рада проєкту ЮНІДО напрацювала перспективні напрями подальшого розвитку Центру на 2020 рік. Так учора, 04 лютого 2020 року, в актовій залі Української спілки промисловців та підприємців України відбулося засідання членів Консультативної ради проєкту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». Учасниками стали представники профільних міністерств, міжнародних організацій, донорів проєкту, банків, підприємств. Read More

До уваги міських лікарень!

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках проєкту Енергоефективність у громадах II, що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, розпочинає набір представників лікарень, які займаються питаннями енергоменеджменту, або осіб, відповідальних за енергоефективність у секторі охорони здоров’я в муніципалітетах, на тренінги з використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності». 
Мета тренінгів – ознайомити відповідних представників міських лікарень з теоретичними основами та практичними інструментами забезпечення безперебійного процесу управління енергоресурсами та приміщеннями лікарень.
В рамках даного Проєкту, в першому півріччі 2020 року, буде проведено 12 дводенних тренінгів в 4-х регіонах України.

Read More

Перші зустрічі в рамках Клубів РЕЧВ програми EU4Environment

17 грудня в Полтаві та 19 грудня 2019 року в Хмельницькому стартували  Клуби РЕЧВ.

Учасники заходу мали змогу:

  • вивчити основні практики ресурсоефективного та чистого виробництва;
  • створити РЕЧВ-профіль підприємства;
  • виконати аналіз типових рішень для поширених проблем ресурсоспоживання;
  • зробити розрахунок відповідних індикаторів для РЕЧВ-оцінки.

Read More

ТРЕНІНГ «ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА»

20 грудня 2019 року в рамках програми EU4Environment, фінансованої ЄС, для експертів Центру РЕЧВ відбувся тренінг «Циркулярна економіка». В якості тренера виступив Йоханнес Фреснер, експерт ЮНІДО, виконавчий директор компанії STENUM GmbH, Австрія.

Програма тренінгу складалася не тільки з лекційного матеріалу, але й з практичних завдань для слухачів. Read More

П’ЯТА ВСЕСВІТНЯ ПРЕМІЯ З ХІМІЧНОГО ЛІЗИНГУ 2020

Запрошуємо до участі в конкурсі з хімічного лізингу!

Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) оголошує конкурс на здобуття П’ятої всесвітньої премії з Хімічного лізингу. Метою премії є визнання досвіду, інноваційних підходів та ідей, пов’язаних з хімічним лізингом та схожими бізнес-моделями, в основі яких лежить ефективне управління хімічними речовинами.

Заявки приймаються до 15 травня 2020 року.  Read More