Запрошуємо підприємців Полтавщини до створення РЕЧВ-клубів за проектом EU4Environment

Шановні підприємці Полтавщини!

У рамках виконання фінансованої Європейським Союзом програми «EU4Environment» передбачено створення Клубів ресурсоефективного виробництва (Клуби РЕЧВ) у Полтавській області.

Клуби ресурсоефективного виробництва – ключовий інструмент підвищення обізнаності вітчизняних виробників малого та середнього бізнесу щодо ресурсоефективного та більш чистого виробництва.

Основні засади функціонування Клубів РЕЧВ: Read More

Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій у переробній промисловості та АПК України: досягнення та перспективи

10 жовтня 2019 року в Актовій залі Українського союзу промисловців і підприємців відбулося засідання Круглого столу «Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій у переробній промисловості та АПК України: досягнення та перспективи». Організаторами виступили Центр ресурсоефективного та чистого виробництва, УСПП та Українська аграрна конфедерація. Учасниками заходу стали підприємці, представники промислових підприємств та представники агропромислового комплексу України. Read More

Конференція «Ресурсоефективність у будівельній галузі»

9 жовтня 2019 року в малому конференц-залі виставкового центру «Південний-Експо» (м. Львів) відбулася конференція «Ресурсоефективність у будівельній галузі». 

Організатором заходу виступив Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Конференція відбулася в рамках Осіннього Будівельного Форуму 2019 у сфері проектування, будівництва та ремонту. Ця унікальна подія щороку збирає професіоналів та демонструє нові досягнення в сфері будівництва. Read More

Запрошуємо підприємства до участі в програмі EU4Environment

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує підприємства до участі у проекті «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment). Цей проект має допомогти Україні зберегти свій природний капітал і підвищити екологічний добробут населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля, демонструючи і відкриваючи можливості для «зеленого» зростання, а також розвиваючи механізми для кращого управління екологічними ризиками. Read More

Нові можливості залучення фінансування енергоаудиту

Центр РЕЧВ спільно зі своїм давнім партнером ПАТ АБ «Укргазбанк» пропонує новий продукт для сегменту малого та середнього бізнесу (МСБ) – проведення енергетичного аудиту за рахунок кредиту на вигідних умовах (https://www.ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/energoaud/).
Відтепер підприємства МСБ можуть замовити енергетичний аудит у Центрі РЕЧВ, залучивши кошти від АБ «Укргазбанк» під 11,5 % річних.
Розроблений звіт з енергоаудиту розглядається як бізнес-план для заходів з енергомодернізації підприємства. Таким чином, енергоаудит є першим кроком у реалізації інвестиційних проектів з енергоефективності.
Дякуємо партнеру АБ «Укргазбанк» та запрошуємо до співпраці МСБ України!

Семінар для закладів вищої освіти у Львові

15 травня 2019 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр РЕЧВ) за підтримки Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України) організував інформаційний семінар для закладів вищої освіти (ЗВО) на тему «Імплементація курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) у навчальні програми ЗВО: переваги та можливості». У семінарі взяли участь представники Національного лісотехнічного університету України, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівської ОДА. Read More

Інформаційний семінар РЕЧВ у Новоград-Волинському

7 травня 2019 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва за підтримки Новоград-Волинської міської ради організував інформаційний семінар «Переваги впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах в Україні». Учасниками заходу стали підприємці, представники промислових підприємств та працівники міськради Новоград-Волинського.

Розпочав семінар з привітальним словом Сергій Колотов, перший заступник Новоград-Волинського міського голови. Далі до учасників семінару звернувся з привітаннями Андрій Ворфоломеєв, директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, який надав слухачам загальну інформацію про впровадження Центром РЕЧВ концепції ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах національної промисловості в рамках виконання проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)». Read More

Центр РЕЧВ став одним із співорганізаторів V форуму енергоефективного партнерства

12 квітня 2019 р. у Києві КВЦ “Парковий” приймав учасників 5-го Форуму енергоефективного партнерства “Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі”, організованого Держенергоефективності. Цьогоріч у форумі взяли участь представники ОТГ, міністерств і відомств, аби обговорити сучасні фінансові механізми з підвищення енергоефективності та їх впровадження. Завдячуючи плідній роботі у трьох секціях, Агентству разом із експертами вдалося розкрити плани щодо стимулювання ОТГ, промислових підприємств, державних установ до енергоефективності.

Read More

Консультативна рада проекту запропонувала перспективні напрями подальшого розвитку Центру

Третього квітня 2019 року в залі засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося засідання членів Консультативної ради проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)». Учасниками стали представники профільних міністерств, міжнародних організацій, фінансових установ, підприємств – всього понад 30 запрошених. Технічний радник ЮНІДО Бранко Дуньїч також долучився до засідання, виступивши з привітальним словом.

Цьогоріч формат зустрічі передбачав доповідь директора Центру РЕЧВ у першій частині засідання та інтерактивну роботу груп – у другій. У своїй презентації директор Андрій Ворфоломеєв розповів про досягнення роботи Центру у 2018 році, зробивши акцент на змінах у структурі Центру, динамічному нарощуванні кадрового потенціалу, співпраці з міжнародними організаціями, національними університетами, збільшенні кількості підприємств серед клієнтів Центру.

Read More

Керівний комітет схвально оцінив результати діяльності Центру РЕЧВ у 2018 році

6 березня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося засідання Керівного комітету проекту “Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні”.

Поряд із такими щорічними пунктами порядку денного як презентація результатів діяльності Центру РЕЧВ за попередній рік та затвердження плану дій на рік, що розпочався, цього разу був доданий третій – розвиток еко-індустріальних парків (ЕІП), який є перспективним для України та викликав неабияку зацікавленість в аудиторії. Read More