04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Досвід Швейцарії – українським підприємствам

Навчально-ознайомчий тур до Швейцарії відбувся з 1 по 6 жовтня 2018 року в рамках проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні». Місія туру полягала у презентації особливостей реалізації концепції ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) у Швейцарії, а ключовою темою стало поводження з відходами. 

Учасники туру відвідали кілька промислових підприємств Швейцарії, де впроваджуються новітні технології поводження з відходами, зокрема компанії Immark AG-E-waste, Mifa AG, CRIDEC, BAREC Group. Під час візиту учасники мали змогу ознайомитися із технологіями переробки електронних, пластикових, небезпечних відходів та алюмінію, технологією використання вжитої кави.

Програмою туру був передбачений візит до компанії SBB (Швейцарська залізниця) та обговорення заходів із підвищення енергоефективності, що впроваджуються на даному підприємстві.

Крім того, для учасників туру було проведено тематичний семінар з ко-процесінгу. Спікерами семінару виступили: професор Дітер Мутц – експерт з питань РЕЧВ та ко-процесінгу,  Дірк Хегенвос – експерт РЕЧВ та міжнародний тренер з ко-процесінгу, Антон Клещов – експерт РЕЧВ в Україні.

Участь в навчальному турі взяли представники Центру РЕЧВ, ПАТ «Українська залізниця», Асоціації виробників цементу України «Укрцемент» та Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Тур організовано за підтримки Університету прикладних наук Північно-західної Швейцарії (FHNW) та компанії Сarbotech AG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *