04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

ПІЛОТНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ I-GO У СХІДНІЙ ЄВРОПІ, НА КАВКАЗІ ТА У ЦЕНТРАЛЬНІЙ АЗІЇ ЩОДО ПІДТРИМКИ МСП В ОТРИМАННІ ДОСТУПУ ДО СТАЛИХ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Ініціатива I-GO впроваджується в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії (СЄКЦА) у рамках фінансованого Рахунком розвитку ООН (UNDA) проєкту “Сталі публічні закупівлі” (СПЗ).
Головна мета проєкту – допомогти малим та середнім підприємствам (МСП) покращити свої ринкові можливості.
Окрім зміцнення національного потенціалу, необхідного для впровадження заходів щодо СПЗ, цей проєкт також спрямований на надання прямої підтримки підприємствам у дотриманні відповідних критеріїв сталості, допомагаючи їм краще усвідомити вимоги, які допоможуть їм отримати доступ до нових сталих ринків.

Підхід I-GO допоможе МСП у регіоні СЄКЦА отримати доступ до адаптованого набору інформаційних продуктів та послуг, які допоможуть їм підвищити ефективність використання ресурсів у своїй діяльності та покращити якість продукції та/або послуг, щоб відповідати критеріям СПЗ.
З метою адаптації структури підтримки I-GO до конкретних потреб місцевих МСП, а також інструменту самооцінки та Центру підтримки МСП, до участі у цьому починанні запрошуються всі організації, які займаються ресурсозбереженням у регіоні СЄКЦА.
Приєднання до мережі I-GO СЄКЦА надає численні переваги таким організаціям-партнерам, як міжнародні організації розвитку, урядові організації, бізнес-асоціації, НУО, постачальники послуг МСП та транснаціональні компанії. Долучившись до мережі, вони зможуть:

            – Просувати свої послуги з підтримки ресурсоефективності, як, наприклад, онлайн-інструменти, технічні посібники,
              тематичні дослідження, навчальні поради, та фінансові стимули через базу даних Центру підтримки МСП, щоб збільшити
              їхнє використання серед МСП
            – Допомагати своїй мережі МСП підвищувати ефективність використання ресурсів шляхом підвищення обізнаності
              про інструменти підходу I-GO
            – Взаємодіяти з широкою мережею інших партнерів I-GO у своїй країні для обміну досвідом та передовими практиками
              в галузі ресурсоефективності, зокрема через Зелений форум

Виконання спільного проєкту СПЗ/I-GO координує Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (Центр РЕЧВ). Цей проєкт насамперед націлений на три країни – Казахстан, Киргизстан та Україну, але також розглядає можливості підвищення поінформованості у всьому регіоні СЄКЦА шляхом активної взаємодії з МСП та їхніми посередницькими організаціями.
Ініціативу I-GO (Integrated Greening Operations) розробила Green Industry Platform (Платформа зеленої промисловості) у співпраці з ініціативою Partnership for Action on Green Economy (Партнерство для дій щодо “зеленої” економіки, PAGE), яка зараз впроваджується у кількох регіонах у співпраці з Global Opportunities for Sustainable Development Goals (Глобальні можливості для досягнення цілей сталого розвитку, GO4SDGs).

Проєкт UNDA “Посилення сталих публічних закупівель для регіонального переходу до інклюзивної “зеленої” економіки в країнах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії” виконує UNEP.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Центру РЕЧВ в Україні.