04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

“Ко-процесинг для цементних заводів”- це новий тренінг для виробників цементу, органів влади та муніципалітетів

Представники провідних цементних підприємств спільно з фахівцями міністерств та муніципалітетів взяли участь у тренінгу «Ко-процесінг для цементних заводів».

Дірк Хенгевосс (Dirk Hengevoss), міжнародний експерт з чистого виробництва, співробітник Університету прикладних наук Північно-Західної Швейцарії (FHNW) був запрошений в якості тренера даного інформаційного заходу.

Тренінг спрямований на сприяння покращенню практик поводження з відходами в Україні на основі знайомства і впровадження кращих світових практик. Учасникам тренінгу були представлені сучасні можливості з переробки промислових та побутових відходів у цементних печах.

Тренінг складався з 5 тематичних модулів:

  1. Вступ: сучасні підходи та міжнародні правила переробки відходів (презентація, відео-презентація);
  2. Практики поводження з відходами в Україні (презентація, практичні завдання);
  3. Цементне виробництво в Україні (презентація, групова робота);
  4. Ко-процесинг (презентація, групова робота);
  5. Законодавство (презентація, групова робота).

Під час тренінгу поміж учасниками точилися жваві дискусії щодо напрямів вдосконалення правової бази, дозвільних та регуляторних процедур з метою узгодження інтересів усіх зацікавлених сторін: виробників цементу, профільних міністерств та відомств, суспільства та неурядового сектору. Проте учасники дійшли згоди в тому, що більш безпечний для довкілля розвиток промисловості є спільним пріоритетом для усіх.

Тренінг було організовано Центром ресурсоефективного та чистого виробництва за підтримки Асоціації виробників цементу України «Укрцемент» в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння розвитку програми ресурсоефективності та більш чистого виробництва в Україні».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *