04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Конференція «Ресурсоефективність у будівельній галузі»

9 жовтня 2019 року в малому конференц-залі виставкового центру «Південний-Експо» (м. Львів) відбулася конференція «Ресурсоефективність у будівельній галузі». 

Організатором заходу виступив Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Конференція відбулася в рамках Осіннього Будівельного Форуму 2019 у сфері проектування, будівництва та ремонту. Ця унікальна подія щороку збирає професіоналів та демонструє нові досягнення в сфері будівництва.

Відкрив конференцію Андрій Ворфоломеєв – к.т.н., директор Центру РЕЧВ, координатор проектів ЮНІДО в Україні з ресурсозбереження та зеленої модернізації промисловості, сертифікований експерт ЮНІДО з РЕЧВ, викладач Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського». Він познайомив учасників із загальною концепцією ресурсоефективного та чистого виробництва та розповів про роботу Центру в рамках проекту ЮНІДО.

Далі з презентацією виступив Костянтин Тадля, к.т.н., технічний директор Центру РЕЧВ, член міжурядової групи експертів з питань зміни клімату (ІРСС), сертифікований експерт ЮНІДО з РЕЧВ та впровадження системи енергоменеджменту (ISO 50001). Свій виступ зосередив на питаннях проведення технічних обстежень промислових підприємств задля виявлення потенціалу з ресурсозбереження та розробки енергоощадних рішень.  

У конференції взяли участь 17 представників будівельної галузі, з-поміж яких були представники заводу “КУЗЬМИНЕЦЬКА БУДІЕЛЬНА КЕРАМІКА”, підприємств ТОВ “Еко-Буд-Іф”, ТОВ “Буд Інвест Ком” та ін.

Конференцію проведено в рамках виконання проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *