04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ МІКРО-, МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ПАНДЕМІЇ КОВІД-19

Пропонуємо представникам малого та середнього бізнесу ознайомитися з новими інформаційними матеріалами Центру РЕЧВ, а саме з адаптивним українським перекладом англомовного видання ЮНІДО «GUIDANCE FOR MICRO, SMALL, AND MEDIUM ENTERPRISES BUSINESS RECOVERY in the Wake of the COVID-19 pandemic». Адаптацію виконано в рамках проєкту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)».
Це видання, по суті, є методичними рекомендаціями для представників малого та середнього бізнесу. Вони допоможуть у безпрецедентній ситуації полегшити процес відновлення бізнесу та повернення до звичного режиму роботи.

Матеріал розділено на 4 частини. У перших трьох містяться поради та інформація загального характеру, тоді як четверта частина  – це додатки з прикладами таблиць для заповнення.

Англомовну версію повністю можна прочитати тут

Три частини інтегровано в одному документі тут. Невдовзі з’явиться 4-та частина, в якій міститимуться додатки з шаблонами документів, планів тощо.

Перша частина окремо

Друга частина окремо

Третя частина окремо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *