04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Онлайн захід “Вплив COVID-19 на українські виробничі підприємства та допомога у відновленні нормальної роботи”

07 серпня 2020 р. відбувся онлайн захід “Вплив COVID-19 на українські виробничі підприємства та допомога у відновленні нормальної роботи”. Формат події (презентація та загальна дискусія) передбачав виступи основних доповідачів згідно порядку денного та залучення всіх учасників до загального обговорення. 

Так, захід розпочався вітальними словами Ніколя Гігаса, заступника директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні, Бранка Дуньїча, головного технічного радника проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку та Андрія Ворфоломеєва, директора Центру ресурсоефективного та чистого виробництва. Потім з ключовою доповіддю-звітом про результати опитування підприємств виступив Андрій Ворфоломеєв. Всі вони наголосили на тому, що світ змінився через пандемію коронавірусу і примусив людство адаптуватися до нових умов життя і роботи.

Запрошені учасники від українського уряду та промисловості у своїх виступах розповіли:

  • про зміни у промисловому секторі після вимушеної карантинної відпустки та наслідки подолання корона-кризи (виступ Олександра Задорожного, заступника директора директорату – начальника головного управління галузей промисловості директорату промислової політики та стимулювання розвитку регіонів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України);
  • про програму підтримки підприємств (виступ Андрія Слабінського, директора Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України);
  • про приклади підприємств, яким вдалося успішно адаптуватися до нових умов роботи (виступи Юрія Самця, власника ТОВ «Самбай» та голови наглядової ради Західноукраїнського кластера індустрії моди; Олени Івасенко, директорки ТОВ «АЛІТОНІ»).

Обидві представниці Канадсько-українського проєкту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) – координаторка Ольга Штепа та українська експертка з охорони довкілля Зоя Павленко – ознайомили учасників зі змінами у наданні експортної підтримки до Канади у кризовий період. Євгеній Іншеков, національний координатор з тренінгів та експерт зі стандартизації Проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку “Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України”, узагальнюючи виступи попередників, розповів про способи залучення фінансування для впровадження заходів, які допоможуть підприємствам вийти з кризи та відновити роботу.

У заключному слові Бранко Дуньїч подякував команді Центру РЕЧВ за виконане опитування та презентацію його результатів, а також всім учасникам, які проявили інтерес до заявленої теми та долучилися до вебінару.

У другій частині вебінару учасники мали змогу звернутися до доповідачів із питаннями, коментарями та пропозиціями. Всього у вебінарі взяли участь понад 100 учасників, жіноча аудиторія була більшою за чоловічу і становила 58%.

Для тих, хто за певних причин не зміг приєднатися до нас у режимі реального часу, та для тих, хто хоче детальніше ознайомитися з виступами основних доповідачів, ми пропонуємо переглянути запис на YouTube-каналі Центру РЕЧВ.

Як нагадав у своїй презентації Андрій Ворфорломеєв, із низкою публікацій про COVID-19 можна ознайомитися на сайті Центру РЕЧВ:

Онлайн захід організовано в рамках проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку “Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в України” за підтримки Швейцарії та Австрії.