04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КЛУБУ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОГО ТА ЧИСТОГО ВИРОБНИЦТВА (КЛУБ РЕЧВ) У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

        Загальне фото учасників

20 листопада 2019 року відбулася презентація Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва (Клуб РЕЧВ) у Полтавській області в рамках фінансованої ЄС програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment).

Метою заходу було підвищення обізнаності щодо переваг ресурсоефективного та чистого виробництва і створення Клубів РЕЧВ у Полтавському регіоні в рамках міжнародної Програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment) та ії компоненту «Циркулярна економіка та нові можливості зростання», що виконується Центром РЕЧВ в Україні.

Учасниками заходу стали понад 40 осіб, серед яких були представники бізнесу, експертних і наукових кіл, місцевих органів влади і неурядових організацій.

Ректорка академії, професорка Валентина Аранчій, у своїй промові наголосила, що захід без перебільшення є важливим кроком до розбудови ресурсоефективного та екологічно чистого виробництва на Полтавщині і висловила подяку Центру ресурсоефективного та чистого виробництва за унікальну можливість долучитися до організації Клубів РЕЧВ.

    Виступ ректорки академії, професорки Валентини Аранчій

«Вектор розвитку області спрямовано до впровадження інновацій, створення та участі в кластерах та прагнення до ресурсоефективного виробництва» – зазначив заступниця директора Департаменту економічного розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Марія Долженко.

Андрій Ворфоломеєв, директор Центру РЕЧВ,  анонсував  нову програму, яка розпочалась в Україні – «Європейський Союз для довкілля» (European Union for Environment (EU4Environment)). Основною метою міжнародної Програми EU4Environment є допомога Україні у збереженні свого природного капіталу і підвищення екологічного добробуту населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля, демонструючи і відкриваючи можливості для «зеленого» зростання, а також розвиваючи механізми для кращого управління екологічними ризиками.

       Підписання меморандуму

 

Національний фасилітатор клубів РЕЧВ, Іван Омельчук, розповів присутнім про переваги для промисловості регіону від участі в Клубах, ґрунтуючись на вагомих результатах Клубів РЕЧВ у Чернігівській та Харківській областях та компаній-учасників.

Основні приклади впровадження ресурсозберігаючих рішень на виробничих компаніях України були презентовані Ганною Біловол, технічною експерткою Центру РЕЧВ.

Присутні цікавились умовами участі в Клубах РЕЧВ та можливостями програми EU4Environment.

Результатом заходу стало підписання меморандуму щодо співпраці між Центром РЕЧВ та Полтавською державною аграрною академією (ПДАА). Підприємства Полтавської області сформували своє позитивне сприйняття відносно нових практик економіки замкнутого циклу та можливостей і вигод від впровадження ресурсоефективного і чистого виробництва в цілому.

З програмою заходу можна ознайомитися тут

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.