04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КЛУБУ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОГО ТА ЧИСТОГО ВИРОБНИЦТВА У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ В РАМКАХ ФІНАНСОВАНОЇ ЄС ПРОГРАМИ EU4ENVIRONMENT

  Загальне фото учасників

25 листопада 2019 року було презентовано створення Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва (Клуб РЕЧВ) у Хмельницькій області в рамках фінансованої ЄС програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment).

Загалом захід зібрав 22 зацікавлені особи, з яких майже 40 відсотків жінки. Серед учасників були представники влади, організацій підтримки бізнесу, науки, ЗМІ та громадськості. Учасники дізнались про основні завдання та кроки їх реалізації для впровадження міжнародної програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment) та її компоненту «Циркулярна економіка та нові можливості зростання» в Україні і отримали консультації щодо умов та правил участі підприємств у Клубах РЕЧВ на теренах Хмельницької області.

Для Хмельницького цей захід є особливо актуальним, оскільки багато його підприємств потребують модернізації та осучаснення з урахуванням заощадження ресурсів і зменшення шкідливих викидів у довкілля.

       Виступ Степана Кушніра

«Агенція регіонального розвитку готова максимально сприяти та допомагати у поширенні ідеї Клубу РЕЧВ, залученні промислових підприємств області до участі в Клубі та в цілому допомагати у розбудові ресурсоефективного та екологічно чистого виробництва у Хмельницькій області», – повідомив під час вітального слова директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, Роман Примуш.

Директор Центру РЕЧВ та модератор заходу, Андрій Ворфоломеєв, зауважив, що саме високий рівень зацікавленості зі сторони промислових підприємств області у впровадженні заходів з економії електроенергії, матеріалів та води для підвищення власної конкурентоспроможності та зниження негативного впливу на довкілля сприяли створенню одного з Клубів РЕЧВ саме у Хмельницькій області.

Координатор Клубу РЕЧВ у Хмельницькому регіоні, Володимир Попович, поділився успішними результатами діяльності Клубів РЕЧВ, які 2 роки тому були створені у Чернігівській та Харківській областях і після запровадження модернізації на підприємствах учасниках цих міст заощадили вже понад 4 млн грн.

         Питання та обговорення

«Хмельницький енергетичний кластер – відкрита платформа, яка об’єднує громадські організації, владу, бізнес, медіа і науку задля розвитку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та енергоефективності в регіоні і яка готова виступати інформаційним та організаційним партнером щодо запуску та діяльності Клубу РЕЧВ в регіоні» – підвів підсумки Степан Кушнір, голова правління громадської організації “Хмельницький енергетичний кластер”, під час своєї промови про власний досвід побудови комунікаційних мереж між державою, владою та бізнесом у сфері ресурсоефективності Хмельницької області.

Посприяти реалізації успішній діяльності Клубу РЕЧВ пообіцяли представники Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, Хмельницького енергетичного кластера, Агенції сталого розвитку АСТАР та Хмельницької ОДА.

До обговорень результатів заходу долучились і громадські активісти, які вбачають,що впровадження Клубу РЕЧВ у даному регіоні дозволить зробити бізнес більш технологічним, енергоефективним і сучасним.

Програма тут

Відео про захід з Презентації Клубу РЕЧВ у Хмельницькому регіоні

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.