04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Раціональне управління хімічними речовинами та хімічний лізинг

06 лютого 2020 р. у залі засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся інформаційний семінар «Раціональне управління хімічними речовинами та хімічний лізинг». Слухачами стали представники підприємств та університетів.

На семінарі було анонсовано новий напрямок діяльності Центру, а саме раціональне управління хімічними речовинами (РУХР). Про це розповів директор Центру Андрій Ворфоломеєв.  Детальніше про РУХР-концепцію, її широке використання у всьому світі, принципи та засади розповів один із експертів команди хімічного менеджменту Центру Олександр Хохотва.

Важливою частиною семінару став виступ головного технічного радника проєкту ЮНІДО Бранка Дуньїча, який ознайомив учасників про Всесвітню премію з Хімічного лізингу 2020. Він розповів про конкурсні умови участі, категорії, за якими можна взяти участь, необхідні документи для підтвердження факту застосування бізнес-моделі хімічного лізингу, дедлайн на подачу заявок (до 15 травня 2020 р.) тощо. Б.Дуньїч наголосив на нових можливостях Премії у 2020 році. Так, цьогоріч для конкурсантів надається можливість отримати додатковий шанс на перемогу у трьох підкатегоріях: “Ініціативи, керовані жінками”, “Стартап проєкти” та “Чемпіон з хімічного лізингу”. 

Для більш кращої мотивації слухачів семінару і підтвердження реальності перемоги у Всесвітній премії 2020 (включно з отриманням грошової винагороди для переможців), на семінарі виступила Тетяна Грабовська (доцент кафедри загальної екології та екотрофології Білоцерківського національного аграрного університету). Вона поділилася власною успішною історією за 2018 рік, коли її університет у категорії “Наукові дослідження” отримав золоту винагороду. Цей факт неабияк посилив мотивацію учасників семінару.

Слухачі дуже зацікавилися темою семінару, тому після його завершення відбулося активне обговорення між усіма його учасниками.

Семінар відбувся у рамках міжнародного Проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку “Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні”.