04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Інформаційний семінар РЕЧВ у Новоград-Волинському

7 травня 2019 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва за підтримки Новоград-Волинської міської ради організував інформаційний семінар «Переваги впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах в Україні». Учасниками заходу стали підприємці, представники промислових підприємств та працівники міськради Новоград-Волинського.

Розпочав семінар з привітальним словом Сергій Колотов, перший заступник Новоград-Волинського міського голови. Далі до учасників семінару звернувся з привітаннями Андрій Ворфоломеєв, директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, який надав слухачам загальну інформацію про впровадження Центром РЕЧВ концепції ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах національної промисловості в рамках виконання проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)».

 

В основній частині семінару з презентацією виступив Олексій Чайковський, регіональний координатор Центру РЕЧВ, розповівши учасникам про реалізацію проекту ЮНІДО щодо впровадження РЕЧВ в Україні, етапи виконання Проекту та позитивні результати, які отримують обстежувані підприємства внаслідок впровадження концепції РЕЧВ у технологічних процесах. Також у презентації йшлося про порядок залучення підприємств до Проекту, про роль та функцію фахівців Центру РЕЧВ у ході виконання робіт за Проектом. На завершення регіональний координатор Центру Олексій Чайковський поділився прикладами успішної реалізації Проекту на підприємствах національної промисловості, з-поміж яких акцентував увагу слухачів на звіті про виконані роботи з удосконалення виробничих процесів та підвищення ресурсоефективності на підприємстві з виробництва тротуарної плитки ФОП «Герус Володимир Адамович».

Семінар проведено в рамках виконання проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.