04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

До уваги міських лікарень!

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках проєкту Енергоефективність у громадах II, що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, розпочинає набір представників лікарень, які займаються питаннями енергоменеджменту, або осіб, відповідальних за енергоефективність у секторі охорони здоров’я в муніципалітетах, на тренінги з використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності». 
Мета тренінгів – ознайомити відповідних представників міських лікарень з теоретичними основами та практичними інструментами забезпечення безперебійного процесу управління енергоресурсами та приміщеннями лікарень.
В рамках даного Проєкту, в першому півріччі 2020 року, буде проведено 12 дводенних тренінгів в 4-х регіонах України.

Календарний план проведення тренінгів в містах України:

Після проходження дводенного тренінгу учасники будуть нагороджені сертифікатами. Разом із сертифікатами представники лікарень отримають кейси вимірювального обладнання з «Набору першої допомоги з енергоефективності», які перейдуть на баланс медичних закладів, та форми введення даних.

Набір першої допомоги з енергоефективності представляє собою комплект вимірювального обладнання і містить: кліщі струмові та мультиметр, газоаналізатор для CO2, анемометр, реєстратор температури та вологості, люксметр, пірометр.

Для отримання рекомендацій щодо ефективного управління енергоресурсами, представники лікарень, які пройдуть навчання, зобов’язуються заповнювати надані форми введення даних, використовуючи вимірювальне обладнання з переданих кейсів. Заповнені форми потрібно буде надсилати фахівцям Центру РЕЧВ, у відповідь на  що лікарні отримуватимуть стислий аналіз використання енергоресурсів та експертні висновки. Форми заповнюються кожного місяця в період моніторингу* та до 5 числа наступного місяця надаються фахівцям Центру РЕЧВ.

*Період моніторингу: з моменту проходження тренінгів і до 30.06.2020 р.

Хто може прийняти участь в тренінгах?

Представники міських лікарень, які займаються питаннями енергоменеджменту або є відповідальними за енергоефективність  у відповідному закладі охорони здоров’я.

Як долучитися до участі в тренінгах?

Набір на тренінги відбуватиметься в 4-х  регіонах України (Східний, Західний, Південний, Північний). В кожному регіоні буде відібрано три міста в різних областях для проведення тренінгів. Визначивши свою приналежність до відповідного регіону та області, надішліть електронний лист представнику:

  • Східного регіону: Іван Омельчук, omelchuk@recpc.org;
  • Західного регіону: Володимир Попович, popovych@recpc.org;
  • Південного регіону: Надія Шмиголь, shmygol@recpc.org (в копію nadezdash@ua.fm);
  • Північного регіону: Анна Іванета, anna@recpc.org.

До електронного листа потрібно додати заповнену анкету, форма якої додається. Від одного медичного закладу в тренінгу можуть прийняти участь 1-2 представники. 

Як буде здійснюватися відбір?

В кожному місті буде відібрано 10 лікарень та до 15-ти учасників тренінгів. Список учасників та лікарень буде затверджений Проєктом   GIZ “Енергоефективність в муніципалітетах II” , враховуючи досвід попередньої співпраці в проектах GIZ.

Який зміст програми тренінгів?

До програми дводенного тренінгу ввійдуть наступні теми:

  • стратегії управління закладами охорони здоров’я та ремонту лікарень;
  • основні можливі низьковитратні та безвитратні заходи, які можна здійснити в будівлях лікарень;
  • огляд найкращих практик щодо реалізації проектів комплексної теплової модернізації громадських будівель;
  • теоретичні основи та практичні вправи з використання вимірювального обладнання з «Набору першої допомоги з енергоефективності»: кліщі струмові та мультиметр, газоаналізатор для CO2, анемометр, реєстратор температури та вологості, люксметр, пірометр.

Кінцева програма буде надіслана учасникам тренінгу разом із запрошенням.

КМІГОР «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» (Центр РЕЧВ) в рамках проєкту «Енергоефективність у громадах II» покриває витрати учасників на проїзд, харчування та проживання.

Анкета на участь в тренінгах з використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності» тут.

Детальніше про проєкт «Енергоефективність у громадах II» за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.