04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Висвітлення результатів діяльності Центру РЕЧВ у Запорізькому регіоні

Висвітлення результатів діяльності Центру ресурсоефективного та чистого виробництва відбулося 16 жовтня 2020 року на IV екологічному “Еко Форумі – 2020” (форум тривав з 15 до 17 жовтня включно) у виставковому центрі “Козак-Палац” (м. Запоріжжя).

У заході взяли участь фахівці представники міністерств та відомств, Асоціації міст України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування; іноземні підприємства та організації; фінансові структури; вчені та спеціалісти академічних та галузевих науково-дослідних і проєктних інститутів, вищих навчальних закладів; громадські організації. 

На форумі в окремій секції “Ресурсоефективність промислових підприємств” директор ЦРЕЧВ Андрій Ворфоломеєв поділився міжнародним досвідом впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні. Було також розказано про практику виконання технічних обстежень промислових підприємств, розроблення пропозицій з покращення ресурсоефективності на підставі отриманих результатів. Впровадження таких пропозицій сприяє оптимізації виробничих процесів, заощадженню ресурсів та уникненню зайвих фінансових витрат, а також збереженню довкілля. 

Представники підприємств Запоріжжя та області також не залишились осторонь і виступили з позитивними відгуками про результати плідної співпраці з Центром РЕЧВ і планами на майбутнє.

Центр дякує всім за участь і зазначає, що цьогоріч “Еко-форум 2020” дійсно перетворився на потужний майданчик для діалогу між міською владою, промисловими підприємствами та громадськістю.

Програма для ознайомлення тут