04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій у переробній промисловості та АПК України: досягнення та перспективи

10 жовтня 2019 року в Актовій залі Українського союзу промисловців і підприємців відбулося засідання Круглого столу «Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій у переробній промисловості та АПК України: досягнення та перспективи». Організаторами виступили Центр ресурсоефективного та чистого виробництва, УСПП та Українська аграрна конфедерація. Учасниками заходу стали підприємці, представники промислових підприємств, представники агропромислового комплексу та фінансові установи.

Перед учасниками виступив Андрій Ворфоломеєв, директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, який надав слухачам загальну інформацію про впровадження Центром РЕЧВ концепції ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах національної промисловості в рамках виконання проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)», розповів про сучасний стан та перспективи впровадження ресурсозберігаючих рішень на підприємствах України. Також директор Центру РЕЧВ анонсував новий проект, який розпочався в Україні – European Union for Environment (EU4Environment) – і який також виконується Центром РЕЧВ. Метою EU4Environment є допомога Україні у збереженні свого природного капіталу і підвищення екологічного добробуту населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля, демонструючи і відкриваючи можливості для «зеленого» зростання, а також розвиваючи механізми для кращого управління екологічними ризиками.

Серед доповідачів були: Павло Коваль, генеральний директор Української аграрної конфедерації, з доповіддю про ефективність використання ресурсів та енергії на підприємствах галузей АПК; Микола Пилипенко, представник «SMARTFARMING», з презентацією про GPS-моніторинг с/г транспорту, контроль витрат палива і попередження його крадіжок; Вікторія Дмитрієва та Володимир Гобрей – представники АБ «Укргазбанк» – розказали учасникам про фінансові інструменти щодо реалізації проектів з енергоефективності на с/г підприємствах.

Представники Центру РЕЧВ Валерій Павшук, Тетяна Грабовська та Олексій Чайковський розповіли про ефективність використання ресурсів та хімічний лізинг у переробній промисловості та АПК, презентувавши учасникам кращі практики Центру РЕЧВ та поділившись власним досвідом роботи у Центрі.  

У засіданні Круглого столу взяли участь понад 50 учасників.

 

Семінар проведено в рамках виконання проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *