04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Як сформувати заявку на здобуття Всесвітньої премії з Хімічного лізингу – дізнались учасники семінара практикуму

17 квітня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся семінар-практикум «Хімічний лізинг: інноваційна та комплексна бізнес-модель сталого використання хімічних речовин». Семінар спрямовано на ознайомлення учасників з інноваційною бізнес-моделлю Хімічного лізингу (ХЛз), яка фокусується на створенні економічних, екологічних та соціальних вигід завдяки максимально ефективній експлуатації хімічних речовин. Метою семінару була демонстрація переваг сталого використання хімічних речовин для розвитку бізнесу.

В ході семінару учасникам було продемонстровано приклади успішних практик впровадження Хімічного лізингу у всьому світі, які слугують та заохочують підприємства до імплементації цієї бізнес-моделі, визначені чинники, вимоги та можливості успішного впровадження концепції Хімічного лізингу в Україні задля сприяння конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на світовому ринку.

 

Учасники семінару мали змогу:

  • проаналізувати поточну ситуацію щодо використання хімічних речовин;
  • ознайомитись з концепцією Хімічного лізингу на засадах сталого використання хімічних речовин;
  • розглянути можливості та перспективи, ризики та перешкоди ефективного впровадження цієї моделі в Україні;
  • розглянути кращі практики з впровадження моделі Хімічного лізингу на прикладі підприємств та компаній у всьому світі;
  • визначити драйвери (рушійні сили) та вимоги, які спонукатимуть та популяризуватимуть впровадження концепції Хімічного лізингу в Україні;
  • ознайомитись з умовами конкурсу на здобуття Всесвітньої премії з Хімічного лізингу та визначити потенціальні напрямки участі у конкурсі.

Частину семінару-практикуму було відведено під мозковий штурм для генерування ідей для подання заявки на конкурс на здобуття Всесвітньої премії з Хімічного лізингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *