04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Якщо ви бажаєте заробляти в 10 разів більше, ви маєте знати в 10 разів більше: Інтерв’ю

– Що вас надихає у вашій роботі?

– Мені доводилося бувати на багатьох підприємствах Швейцарії, і я міг переконатися в тому, що рівень розвитку технологій в Україні є досить високим, хоча і не в усіх секторах промисловості. Безумовно, нам є чому повчитися у зарубіжних партнерів, але і ми можемо чогось навчити інших. Україна, як і раніше, займає провідні позиції в галузі машинобудування, агробізнесу, видобутку корисних копалин. Звичайно, хотілося б розвивати більше виробництв, що випускають не сировину, а кінцевий продукт.
Іноземні клієнти і партнери визнають за Україною лідерство в певних областях. Наприклад, можна згадати Китайську Народну Республіку, де стрімко розвиваються технології, але наші консалтингові послуги представляють для них великий інтерес. Туреччини ми теж цікаві нашими науковими та інженерними кадрами.

– Якими, на Ваш погляд, є перспективи у молодих українських фахівців?

– Мені здається, що багато студентів недооцінюють свої перспективи в нашій країні. Коли говорять про те, що у нас невисокі зарплати, вони, мабуть, не беруть до уваги те, що для отримання цих зарплат треба мати високий рівень знань. Середньостатистичну зарплату отримують фахівці з середньостатистичними знаннями. Якщо ви хочете отримувати в 10 разів більше, ви повинні і знати в 10 разів більше. Україна зараз знаходиться в стані реформ, тому просування по кар’єрних сходах відбувається набагато швидше, ніж в Європі. Сьогодні багато державних компаній пропонують такі умови, за яких піднятися від рядового службовця до топ-менеджера можна дуже швидко. Візьмемо, приміром, «Укренерго». Керівництво компанії – в основному молоді хлопці. Робота експерта або висококваліфікованого інженера в міністерствах теж оплачується високо. Це явно свідчить про те, що країна зацікавлена в висококваліфікованих інженерних фахівцях.

Повний текст інтерв’ю дивіться за посиланням: https://bzns.media/kompanii/esli_vy_khotite_poluchat_v_10_raz_bolshe_srednestatisticheskogo_sotrudnika_vy_dolzhny_i_znat_v_10_ra-605494/   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.