04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Онлайн-захід “Екологізація МСП у країнах Східного партнерства”

Програма “Європейський Союз для довкілля” (EU4Environment), що фінансується Європейським Союзом, підтримує інтеграцію екологічних та інноваційних бізнес-підходів у країнах Східного партнерства, докладаючи зусиль для екологізації малих та середніх підприємств (МСП), тобто зменшення їхнього впливу на довкілля, одночасно підвищуючи екологічні показники та продуктивність МСП.

Запрошуємо взяти участь у 2-денному заході “Екологізація малих та середніх підприємств у країнах Східного партнерства”, який відбудеться онлайн 29-30 червня 2021 року. Захід організовано в рамках фінансованої ЄС програми “EU4Environment”.

Мета заходу – розглянути прогрес екологізації МСП та обговорити можливості для посилення конкурентоспроможності цих підприємств із отриманням переваг для довкілля.

Організатори – Організація з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), Програма ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

У 1-й день заходу учасники обговорюватимуть питання про те, як уряди країн Східного партнерства та програма “EU4Environment” підтримують екологізацію МСП.

2-й день буде присвячений обговоренню прогресу в екологізації МСП та подальших перспектив для підприємств.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму

З проєктом Програми онлайн-заходу можна ознайомитися тут

Детальна інформація за посиланням

 

* Онлайн-захід організовано в рамках програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment), що фінансується ЄС та реалізується в шести країнах Східного партнерства консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), Програма ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.