04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

РЕЧВ та ЖІНКИ

Підтримка ґендерної рівності

Включення ґендерних аспектів до діяльності організації може стати потужною силою на шляху ведення бізнесу.
Підтримка  ґендерної  рівності  – це  вірний  шлях, який  допомагає компаніям, підприємствам та громадам  розвиватися,  зростати  і  досягати успіху.
Вже багато років поспіль Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр) підтримує ґендерну рівність, і нам є чим пишатися.
Частка жінок становить 47% у штаті працівників Центру. Загалом у Центрі працюють 12 технічних експертів – а це 4 жінки, 8 чоловіків – та 7 співробітників адміністративного відділу (з них 5 жінок). Усі технічні експерти Центру, незалежно від статі, мають рівний доступ до технічної діяльності, тобто виконання 
загальних і детальних обстежень на промислових підприємствах, оформлення технічних звітів, розроблення техніко-економічних обґрунтувань із визначенням технічних заходів, які спрямовані на підвищення ефективності використання ресурсів, впровадження моделей циркулярної економіки та захисту довкілля.

Eкспертки Центру мають рівні права та можливості для розвитку своїх технічних навичок, вони підтримують зв’язок із колегами-чоловіками та обмінюються досвідом із ними – все це допомагає ефективно співпрацювати з підприємствами, виконувати складні завдання та не боятися викликів у повсякденній роботі. Крім того, Центр організовує технічні тренінги/курси з ресурсоефективного та чистого виробництва, і до участі в них рівний доступ мають і жінки, і чоловіки.
Починаючи з 2013 року, 325 стажерів, із яких 114 жінок, опанували навчальні курси з РЕЧВ-методології та стали РЕЧВ-експертами та експертками.
Чоловіки та жінки повинні мати рівні можливості, права та обов’язки в усіх сферах життя. Це дозволяє їм робити рівний внесок в економічний, політичний, соціальний та культурний розвиток країни і світу в цілому.

Ґендерні питання в публікаціях

Наша нагорода

Наші сертифікати

Фотогалерея