04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

«Створення спільного простору знань та інновацій щодо безпечної, чистої і ефективної енергії», EU NoGAP

Назва: Проект NoGAP – Створення спільного простору знань та інновацій щодо безпечної, чистої і ефективної енергії.

Про проект: Загальна мета проекту NoGAP полягає у зміцненні співпраці між ЄС та країнами Східного партнерства (Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною) в галузі «Створення спільного простору знань та інновацій щодо безпечної, чистої і ефективної енергії».

Проектна діяльність спрямована на подолання розриву між сферою досліджень, інноваціями і створенням бізнесу для розвитку інноваційного потенціалу малих і середніх підприємств. За результатами проекту мав посилитися зв’язок між цими складовими, утворюючи послідовний і тісний ланцюг від наукових розробок до передачі технологій і до використання отриманих здобутків.

Сфера діяльності: Центр РЕЧВ приєднався до проекту NoGAP у 2015 році, але основна активність припала на 2016 рік. Для виявлення фактів застосування інноваційних технологій Центр здійснив перевірку кількох підприємств, задіяних у проекті ЮНІДО. У червні 2016 р. експерт Центру РЕЧВ надав керівнику проекту NoGAP фінальний звіт за результатами виконаної роботи. Згодом проект було закрито. 

Важливим результатом виконання проектів NoGAP та UNIDO можна сміливо назвати появу синергетичного ефекту, що уможливив створення низки партнерських зв’язків, а також відкрив нові бізнес-можливості для компаній в Україні.