04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

“Створення спільного простору знань та інновацій щодо безпечної, чистої і ефективної енергії”, EU NoGAP

Про проєкт

Загальна мета проєкту NoGAP полягала у зміцненні співпраці між ЄС та країнами Східного партнерства (Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою та Україною) у галузі “Створення спільного простору знань та інновацій щодо безпечної, чистої і ефективної енергії”.

Проєктна діяльність була спрямована на подолання розриву між сферою досліджень, інноваціями і створенням бізнесу для розвитку інноваційного потенціалу малих і середніх підприємств. За результатами проєкту посилився зв’язок між цими складовими, утворивши послідовний і тісний ланцюг від наукових розробок до передачі технологій та до використання отриманих здобутків.

Сфера діяльності

Центр РЕЧВ приєднався до проєкту NoGAP у 2015 році, але основна активність припала на 2016 рік. Для виявлення фактів застосування інноваційних технологій Центр здійснив перевірку кількох підприємств, задіяних у проєкті ЮНІДО. У червні 2016 р. експерт Центру РЕЧВ надав керівнику проєкту NoGAP фінальний звіт за результатами виконаної роботи. Згодом проєкт було закрито. 

Важливим результатом виконання проєктів NoGAP та UNIDO можна сміливо назвати появу синергетичного ефекту, що уможливив створення низки партнерських зв’язків, а також відкрив нові бізнес-можливості для компаній в Україні.