04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Пилогазоочищення на промислових підприємствах

Промислові підприємства є основними джерелами забруднення довкілля вцілому й атмосфери зокрема. Через недосконалість технологічних процесів і устаткування діючих підприємств в атмосферу надходять гази, що містять різні за токсичністю газоподібні компоненти, пари органічних рідин, дрібнодисперсні краплі й тверді частинки. Системи газоочищення підприємств застарілі, часто розроблялися й впроваджувалися без урахування сучасних економічних і екологічних вимог. Це призвело до того, що в промислово розвинених регіонах країни концентрації шкідливих речовин у багато разів перевищують норму. У зв’язку з екологічною обстановкою, яка постійно погіршується, проблема очищення газових викидів від газоподібних і дисперсних домішок давно стала проблемою загальнонаціонального характеру.

Вебінар буде корисним для інженерів та енергетиків підприємств, користувачів, виробників та постачальників пилогазоочисного обладнання для промислових підприємств.

Програма

  1. Європейські нормативи на газові викиди
  2. Методика виконання вимірювань масової концентрації речовини у вигляді суспендованих твердих частинок в організованих викидах стаціонарних джерел
  3. Підбір пилогазоочисного обладнання

Відео з Youtube каналу Центру РЕЧВ

Спікер

Сергій Плашихін,
експерт Центру РЕЧВ

News Categories

  • Немає категорій