04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність - запорука зростання вашого бізнесу

Вакансії

У рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) ми оголошуємо набір на  курс «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) у Запоріжжі, Києві, Львові та Харкові. У рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) ми оголошуємо набір на  курс «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) у Запоріжжі, Києві, Львові та Харкові.


Чому це цікаво?

Після проходження курсу Ви отримаєте знання з методики РЕЧВ (ЮНІДО, ЮНЕП): проведення оцінок промислових підприємств, визначення їх потенціалу із ресурсозбереження (включаючи, енергозбереження), розробку технічних і організаційних рішень і сприяння їх впровадженню. 

Це дасть Вам можливість увійти до регіонального пулу експертів і працювати з промисловими підприємствами Вашого регіону у рамках діяльності Центру РЕЧВ на договірній основі.


Як це працює?

З вересня по листопад нашими досвідченими експертами, сертифікованими ЮНІДО, буде проведено 7 занять у зручний для стажерів час за підтримки провідних освітніх закладів згаданих міст. Для поглибленого розгляду вибраних тем можливе залучення іноземних тренерів. Успішне проходження курсу засвідчується сертифікатом.


Як стати учасником?

Будь ласка, надсилайте Ваше резюме на info@recpc.org з темою «Курс РЕЧВ, місто …., прізвище». Ми раді вітати всіх, але, зважаючи на розміри групи, переваги будуть віддаватися кандидатам, які мають:- технічну чи екологічну освіту;- досвід роботи, бажано у сфері ресурсоефективності, енергоефективності, екології;- бажання і можливість працювати з Центром РЕЧВ у рамках його діяльності  з підприємствами.

Після подання анкети буде призначено час для співбесіди.


Хто ми?

Із започаткування в 2013 році Центр РЕЧВ виконав більше 160 оцінок українських підприємств і приймав участь у впровадженні близько десяти міжнародних проектів, пов’язаних із «зеленою» модернізацією української економіки. 

Курс буде проведено у рамках проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні (ЦРЕЧВ)» за підтримки уряду Швейцарії.
Більше інформації на сайт www.recpc.org. Для запитань використовуйте пошту info@recpc.org або  телефон 044-227-83-78.