04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
 • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

Раціональне управління хімічними речовинами

Хімічні речовини є невід’ємною частиною повсякденного життя в сучасному світі. Вони використовуються в найрізноманітніших продуктах і виробничих процесах; відіграють важливу роль у національній та світовій економіці, тому раціональне управління ними є важливим з метою уникнення значних ризиків для екосистем та здоров’я людини і помітних витрат у національній економіці.
Метою раціонального управління хімічними речовинами (РУХР) є застосування найкращих практик з управління хімічними речовинами протягом усього життєвого циклу для запобігання та, де це неможливо, зменшення негативного впливу токсичних і небезпечних хімічних речовинна на людей та довкілля.

Вебінар призначений для працівників підприємств хімічної галузі, а також для інших підприємств, які використовують хімічні речовини у виробничих процесах: миття, змащування, травлення, фосфатування, знежирення, фарбування тощо.
Також вебінар буде цікавим для студентів-хіміків, які бажають дізнатися про сучасний підхід до управління хімічними речовинами на підприємстві.

Програма

 1. Сталий розвиток і РУХР
 2. Мета і завдання РУХР
 3. Основні етапи впровадження РУХР
 4. Оцінка «гарячих точок»
 5. Оцінка незадоволених потреб клієнта
 6. Генерація інноваційних підходів до вирішення завдань
 7. Вибір опцій
 8. Впровадження та моніторинг
 9. Перегляд та постійне покращення

Відео з Youtube каналу Центру РЕЧВ

Спікер

Олександр Хохотва, експерт Центру РЕЧВ з хімічного менеджменту

Якщо ви бажаєте отримати ще більше інформації за цією тематикою, радимо прочитати посібник з РУХР, в якому О.Хохотва є співавтором.

News Categories

 • Немає категорій