04116, м. Київ, вул. Старокиївська, буд. 10-Г +380 44 227 83 78 info@recpc.org
  • English
Ресурсоефективність – запорука зростання Вашого бізнесу

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ДЛЯ РЕЛОКОВАНИХ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

 

 

 

До уваги релокованих виробничих підприємств України!

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує Вас до онлайн-опитування!

Через майже річну повномасштабну агресію Росії проти України національні підприємства зі східної та південної частин країни були змушені перемістити свій бізнес у безпечніші регіони, мати змогу працювати і підтримувати економіку країни і надалі. Цим підприємствам, без сумніву, довелося дуже складно перевезти свій бізнес і налаштувати його знову. Усвідомлюючи ці виклики, Центр ресурсоефективного та чистого виробництва розробив опитувальник саме для таких виробничих підприємств у рамках виконання програми “Європейський Союз для довкілля” (EU4Environment), яка фінансується Європейським Союзом. 

Онлайн-опитувальник покликаний зібрати інформацію від релокованих національних промислових підприємств з метою виявлення їхніх поточних проблем та потреб. Центр прагне допомогти цим підприємствам у їхньому подальшому “зеленому” відновленні шляхом консультування з питань впровадження сучасних технологій ресурсозбереження та енергоефективності, а також підбору для таких заходів фінансових можливостей. 

Опитувальник розроблено у дуже зручній формі – він вже містить варіанти можливих відповідей на 34 поставлених запитання, саме тому Ви зможете його заповнити приблизно за 10-15 хвилин.

На першому етапі за результатами отриманих даних будуть проаналізовані всі проблеми, з якими зіткнулися підприємства під час поточної роботи або вимушеної релокації, а також буде з’ясовано чого сáме потребують релоковані промислові підприємства для “зеленого” відновлення.

На другому етапі опитаним підприємствам будуть запропоновані консультації за обраними темами. 

Щоб розпочати опитування, натисніть тут

У випадку запитань напишіть нам на електронну пошту info@recpc.org або зателефонуйте за номером 044 227 83 78. 

 

* Програма “Європейський Союз для довкілля” (EU4Environment) фінансується ЄС та реалізується консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.