Головною формою донесення інформації до цільової аудиторії стали просвітницькі організаційні заходи. До проєкту приєдналися 12 шкіл разом зі шкільними колективами вчителів.
За підтримки місцевих зацікавлених сторін експерти Центру розробили та розповсюдили інформаційні рекламніматеріали для 2000 школярів. Це допомогло поінформовати учнів про суть проєкту та переваги екологічного та технічного вищої освіти загалом.
В межах проєкту відбулися 10 семінарів/майстер-класів для 492 школярів. Впродовж кожного тригодинного заходу учні дізнавалися про енергетичні та екологічні характеристики українських підприємств, ознайомлювалися із питаннями про енергетичні ресурси, захист довкілля, брали участь у практичних заняттях, отримавши змогу ознайомитися з технічним обладнанням Центру (тепловізор, зокрема) тощо. Та ключовим, все-ж таки, було те, що старшокласники пересвідчилися у перевагах екологічної та технічної освіти, і в цьому неабияку роль відіграли вдало організовані та проілюстровані технічні експерименти, в яких учні брали безпосередню участь.
Для висвітлення поточних та кінцевих результатів проєкту та іншого інформаційного наповнення було розроблено тематичні платформи у мережі інтернет, а також про всі завершені заходи виконавці проєкту звітувалися на сторінці Центру РЕЧВ.
У межах проєкту всі семінари та майстер-класи фільмувалися професіоналами, а на базі цих відеоматеріалів згодом були розроблені невеликі за обсягом промо-ролики, які переглянули понад 1000 учнів з українських шкіл. Наприкінці кожного заходу учням пропонувалися анкети-опитувальники, які допомагали потім організаторам визначити ступінь зацікавленості учнів та наміри обрати технічну освіту у майбутньому. Такий нескладний прийом дозволив оцінити і рівень організації семінарів, і, що найважливіше, визначити ту частку учнів, які завдяки проєкту змінили свій колишній вектор у набутті фахової освіти на користь тієї, яку запропонував проєкт “PROMETHE-U.S.”